O Nas

Firma "Korczak i Syn" s.c (ojciec i syn) istnieje na rynku od 40 lat. Naszą główna działalnością jest szycie i sprzedaż kożuchów ale zajmujemy się również importem surowych skór owczych z Wielkiej Brytanii oraz sprowadzamy zwierzęta futerkowe takie jak Jenot, Lis, Norka.

Przez lata działalności naszej firmy, ojciec tj. Stanisław Korczak zgromadził na swoim koncie wiele wyróżnień w tym Honorową odznakę Rzemiosła w 2005r, odznakę za zasługi w rzemiośle w 1998r, Pan Stanisław Korczak piastuje funkcję vice-prezesa Nowotarskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców branży skórzanej, zasiada w zarządzie w Nowym Targu, a także w zarządzie Izby  Rzemieślniczej w Nowym Sączu.

 

Firma "Korczak i Syn" przez szereg lat prowadzenia działalności wykształciła wielu uczniów i uczennic, którzy odbyli w naszej firmie praktyczną naukę zawodu, a następnie pozytywnie zdali egzaminy kończąc naukę ze świadectwem czeladniczym.

 


Warto także nadmienić, że firma "Korczak i Syn" sponsoruje drużynę unihokejową "KS Salming Górale" obecnie vice mistrza Polski.

Firma w swojej ofercie posiada szeroka gamę kożuchów szytych ze skór garbowanych w kraju, jak też ze skór importowanych z Włoch-Hiszpanii. W sklepie prezentujemy kilkanaście wzorów spośród wielu, które najczęściej się sprzedają. Nie prezentujemy wszystkich posiadanych przez nas modeli, gdyż jest ich zbyt wiele.

W dodatku, jesteśmy bardzo elastyczni, możemy wykonać krótkie serie według zamówienia klienta, a nawet dostosowania dla indywidualnego klienta. 

Od pięciu lat eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej. Nasza oferta adresowana jest do hurtowni oraz przedstawicieli handlowych, których gorąco zapraszamy do współpracy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier UPS) już od 1,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl